KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 9741095
nr 974 1095
Teckning
Signe Barth, Modell, signerad 1942, 36x26
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 augusti 2015
kl 18:40:56
11/8 13:24:42